WordPress SEO – optimalizace webových stránek

WordPress SEO – optimalizace webových stránek

přejete si, aby Váš WordPress web zákazníci našli? Zjistíme Vám vaší aktuální pozici ve vyhledávačích Google a navrhneme Vám zlepšení.

O čem je SEO?

SEO, ve zkratce znamená Search Engine Optimization, je to tedy optimalizace pro internetové vyhledávače, což je dnes velmi důležitou součástí úspěchu Vašich webových stránek. Ačkoliv můžete mít pěkné, funkční a velmi přehledné webové stránky, pokud nejsou správně optimalizové pro SEO, nikdo Vás nemusí najít, může to být poměrně zbytečná investice z hlediska tvorby takového webu. Protože toto je častý problém, existuje několik metod na základě kterých lze zlepšit popularitu u vyhledávačů. Pokud je tedy Váš web kvalitně zpracovaný, zejména po obsahové a funkční stránce, vyhledavač bude takovou stránku hodnoti důvěryhodnějí a tím pádem bude mít i Vaše stránka lepší pozici ve vyhledávačích, tedy lepší page rank.

SEO se může jevit jako velmi triviální krok, nicméně je to částo nekonečný boj i co se konkurence týče.

Pro SEO optimalizaci nabízíme dva balíčky, Jednoduchá a Komplexní.

Jednoduchá SEO optimalizace

Jednoduchou SEO optimalizaci dodáváme zcela zdarma ke každému novému WordPress webu. Na základě tohoto kroku, nová stránka bude splňovat veškerá očekávání pro vysoké hodnocení.

Toto především zahrnuje:

  • kvalitní kód
  • dobře zpracovaná struktura webu
  • správně využité veškerá meta informace
  • vnitřní linky
  • soubory sitemap.xml a robots.txt
  • hezká URL a dynamicky přepisovatelné názvy příspěvků
  • zaregistrování Vašeho webu ve všech důležitých databází, určených pro optimalizaci SEO.

Komplexní SEO optimalizace

Umožníme Vašemu webu lepší konkurenceschopnost co se týče umístění v internetových vyhledavačích Seznam a Google. Jedná se o dlouhodobou práci a spolupráci kterou Vám budeme poskytovat vzhledem ke komplexnosti optimalizace. Cenu Vám navrhneme po prvotní analýze Vašeho WordPress webu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *